Dobro&Dobro – sieć Dobrych kawiarni w Polsce!

Bierze swój początek od Dobro&Dobro. Espresso Bar – Najmniejszej kawiarni w Polsce (6 m.kw), wpisanej do Księgi Rekordów!
Mini-kawiarenka została założona 29.02.2016 w Warszawie przy ul. Puławskiej 11.

Niezwykły format Espresso Baru, jego lokalizacja, menu i bardzo rozsądne ceny uczyniły go ulubionym miejscem mieszkańców, obowiązkowym przystankiem w drodze do pracy i koniecznym celem wizyty turystów.
W małej kawiarni oprócz kawy na wynos i small talk, można znaleźć mini galerię zdjęć ekspresjonizmu abstrakcyjnego, wiele przedmiotów hand-made, a nawet wysłać pocztówkę do rodziny i przyjaciół.

Jednak główną atrakcją w kawiarni jest KAWA, która jest zawsze najświeższa i najsmaczniejsza, bo palona specjalnie dla nas w jednej z najlepszych polskich palarni w Warszawie.

W Dobro&Dobro można spróbować kawy z menu klasycznego, jak na przykład: espresso, cappuccino, latte, tak i niezwykłych smaków, takich jak: kawa firmowa – z imbirem, cytryną i miodem, kawa po warszawsku, dyniowe latte, kawa z sokiem pomarańczowym, z chałwą, są tu też różnego rodzaju frappe, koktajle mleczne, kwas chlebowy i dużo więcej.

Właściciele – małżeństwo z Kijowa – Oleg i Inna Yarovi. Które nie boją się eksperymentować, ryzykować, potrafią przygotować pyszną kawę i wierzą w Bumerang Dobra!

Kolejny punkt Dobra otworzył się 29.04.2018 w Lublinie przy ul. Narutowicza 13.
Tym razem Dobro&Dobro – w formacie KluboKawiarni, ma 60 m.kw., ma przestrzeń dla tego żeby w dzień popracować i wieczorem spotkać się z przyjaciółmi czy nawet zagrać w planszówki.

Oprócz Dobrej kawy w Lublinie w menu można znaleźć pyszne kanapki, tarty oraz smaczny alkohol.

Co łączy nasze kawiarnie? – Oczywiście że DOBRO!

Dobrze zbalansowana mieszanka kawy!
Dobrzy bariści którzy parzą pyszną kawę!
Dobra lokalizacja!
Dobro którym się dzielimy!

Zawieszona kawa

W każdej naszej kawiarni można skorzystać z opcji zawieszonej kawy!

Ponieważ dbamy o swoje dobre imię, czyli Dobro&Dobro, każdy nasz Klient może napić się kawy za darmo wtedy, gdy obecnie jest taka kawa zostawiona, czyli „zawieszona”.
Albo można także zrobić dobro – przyjść na kawę, zapłacić za dwie, ale wypić tylko jedną, lecz drugą pozostawić dla kogoś, kogo nie stać na nią w tym momencie.

W końcu „podaruj dobro, wejdź na dobro, uwierz w dobro” to nie puste słowa!